Bieżące informacje

 • cztery_sloiki_miodu_podlaskiego_z_biala_etykieta_na_drewnianym_podescie_w_tle_rozowe_kwiaty-min
  Sebastian Łukaszewicz - wicemarszałek województwa podlaskiego zaprasza producentów lokalnych do udziału w inicjatywach sprzedażowych, które odbędą się w październiku na terenie Białegostoku. Zapraszamy do współpracy.
 • miniaturka
  12 wrz 2023, 09:57

  Dożynki Wojewódzkie 2023

  ***Aktualizacja - dziękujemy za współpracę i fotorelacja***. Tegoroczne Dożynki Wojewódzkie, połączone z II Podlaskim Festiwalem Kół Gospodyń Wiejskich i Produktu Lokalnego, odbywają się 10 września w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej (Wasilków). Na gości czekają rozliczne atrakcje. Wieczorem Lady Pank. Wydarzeniem powinny zainteresować się zwłaszcza KGW.
 • Ilustracja do artykułu 200_380_blackKolor
  11 lip 2023, 09:51

  Działalność nierejestrowa

  Od lipca 2023 r. w działalności nierejestrowej wchodzą bardzo istotne zmiany. Zwiększa się kwota minimalnego wynagrodzenia za pracę, jak też procentowy udział tej kwoty, w ramach której można prowadzić działalność bez rejestrowania w CEiDG. Dowiedz się więcej - zapoznaj się z odświeżonym tekstem.
 • stoisko
  W dniach 10-13 czerwca 2023 r. na terenie województwa podlaskiego odbył się ultramaraton kolarski „Ultra Duch Puszczy”. To pierwszy w historii ultramaraton organizowany całkowicie na terenie Podlasia.
 • wielkanocne 2 (1)
  To druga odsłona świątecznych przygotowań, do których zaprosiliśmy podlaskie koła gospodyń wiejskich. Po bożonarodzeniowych recepturach przyszedł czas na wielkanocne.
 • pmr
  Do piątku 24 marca trwa głosowanie na nominacje w ramach "Podlaskiej marki". Wśród nominowanych dwóch producentów współpracujących z PCPL.
 • fiszka
  Zapraszamy na Jarmark wielkanocny. To już 2 kwietnia (niedziela palmowa). Odwiedź nas koniecznie.
 • miniaturka herb gminy sokoły
  Gmina Sokoły zaprasza producentów do udziału w inicjatywach sprzedażowych w nowoczesnej hali targowej. Wydarzenie ma odbywać się cyklicznie w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Specjalna oferta od Podlaskiego Centrum Produktu Lokalnego dla wystawców.
 • Ilustracja do artykułu miod
  [Aktualizacja 1.03.2023 r.] Podsumowujemy wyniki naboru w ramach trzeciej edycji inicjatywy ,,Miód podlaski”, w ramach której przekazujemy etykiety promocyjne pszczelarzom z naszego regionu. Termin na zgłoszenia upłynął 15 lutego.
 • logo konkursu, czerwony sznur korali na białym tle, w środku napis czarnymi literami: konkurs dla kół gospodyń wiejskich, poniżej miniaturka pałacu prezydenckiego
  Serdecznie zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Kancelarię Prezydenta RP, który honorowym patronatem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.
Powrót na początek strony