Lista artykułów - Nasze inicjatywy

 • cztery_sloiki_miodu_podlaskiego_z_biala_etykieta_na_drewnianym_podescie_w_tle_rozowe_kwiaty-min
  Sebastian Łukaszewicz - wicemarszałek województwa podlaskiego zaprasza producentów lokalnych do udziału w inicjatywach sprzedażowych, które odbędą się w październiku na terenie Białegostoku. Zapraszamy do współpracy.
 • Ilustracja do artykułu miod
  [Aktualizacja 1.03.2023 r.] Podsumowujemy wyniki naboru w ramach trzeciej edycji inicjatywy ,,Miód podlaski”, w ramach której przekazujemy etykiety promocyjne pszczelarzom z naszego regionu. Termin na zgłoszenia upłynął 15 lutego.
 • miniaturka_produkty
  Składamy (bardzo praktyczne) życzenia na Święta. Pomóż św. Mikołajowi skompletować #podlaskikoszyk. Produkt lokalny najlepszy pod choinkę (i nie tylko).
 • logoNKD
  Ruszyła XXI edycja ogólnopolskiego Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów” na najlepszy regionalny i tradycyjny produkt żywnościowy oraz na najlepsze danie i potrawę regionalną i tradycyjną. Zgłoszenia do 13.06.2022 r.
 • Logo KSOW
  Czy doświadczenia portugalskie mogą być przydatne w praktyce polskiego producenta? Jak samorząd może wspierać producentów? O tym rozmawiali uczestnicy podsumowania projektu „Oznaczenia geograficzne […]”, które zorganizowano w Wólce Nadbużnej w dniach 14-15 października 2021 r.
 • Melony i logotyp KSOW
  7 paź 2021, 09:19

  Relacja z wizyty w Portugalii

  Korzystając ze środków KSOW, Samorząd Województwa Podlaskiego zorganizował wizytę studyjną do Portugalii. Celem inicjatywy było zdobycie doświadczeń w tematyce certyfikacji produktów regionalnych. Zapoznaj się z relacją.
 • Ilustracja do artykułu oznaczenia_UE
  Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego zaprasza do udziału w wizycie studyjnej producentów z województw z podlaskiego, podkarpackiego, lubelskiego i łódzkiego. Projekt w ramach środków KSOW.
 • Ilustracja do artykułu 200_380_blackKolor
  *aktualizacja - 13 lipca 2021 r.* Produkt lokalny to nasza pasja. A naszym marzeniem jest, by w Podlaskiem coraz więcej rolników, gospodarzy i gospodyń wprowadzało na rynek swoje produkty, tak by docierały one do jak najszerszej grupy klientów. Jak to zrobić? Możecie się dowiedzieć podczas spotkania z nami! Zaproście nas do siebie!
 • Ilustracja do artykułu okladka380_200
  Ogłaszamy kolejne, publiczne konsultacje poradnika, który od ostatniej wersji przeszedł znaczne modyfikacje (w ramach opiniowania, które trwało do 28 lutego 2020 r.).
Powrót na początek strony