Lista artykułów - Kącik KGW

 • miniaturka
  12 wrz 2023, 09:57

  Dożynki Wojewódzkie 2023

  ***Aktualizacja - dziękujemy za współpracę i fotorelacja***. Tegoroczne Dożynki Wojewódzkie, połączone z II Podlaskim Festiwalem Kół Gospodyń Wiejskich i Produktu Lokalnego, odbywają się 10 września w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej (Wasilków). Na gości czekają rozliczne atrakcje. Wieczorem Lady Pank. Wydarzeniem powinny zainteresować się zwłaszcza KGW.
 • wielkanocne 2 (1)
  To druga odsłona świątecznych przygotowań, do których zaprosiliśmy podlaskie koła gospodyń wiejskich. Po bożonarodzeniowych recepturach przyszedł czas na wielkanocne.
 • logo konkursu, czerwony sznur korali na białym tle, w środku napis czarnymi literami: konkurs dla kół gospodyń wiejskich, poniżej miniaturka pałacu prezydenckiego
  Serdecznie zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Kancelarię Prezydenta RP, który honorowym patronatem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.
 • gotowanie mini
  Cztery spotkania, cztery subregiony, kilkadziesiąt potraw świątecznych ściśle związanych z lokalną tradycją kulinarną – to akcja pn.: „Wigilijne gotowanie z Podlaskim Centrum Produktu Lokalnego”.
 • tekst na granatowym tle: "Wypełnij ankietę". Z lewej strony napisu grafika pokazująca formularz aplikacyjny w formie grafiki wektorowej
  Zapraszamy do wypełnienia ankiety skierowanej do Kół Gospodyń Wiejskich, dotyczącej wykorzystania środków z funduszu sołeckiego. Ankieta ma za zadanie pokazać, czy i w jaki sposób koła korzystają z tych środków.
 • Ilustracja do artykułu 200_380_blackKolor
  12 paź 2021, 11:49

  Kącik KGW

  Otwieramy specjalny kącik dla KGW. Zbieramy w nim najważniejsze wiadomości i informacje związane z produktem lokalnym przy działalności stowarzyszeniowej.
Powrót na początek strony